fbpx

Infemini Medi Home

O nas

Na początku była empatia – otwartość na drugiego człowieka i chęć zrozumienia jego potrzeb. Połączyliśmy ją z naszą pasją, jaką jest medycyna. Tak powstała Infemini.

Myśląc o przyszłości, już dzisiaj edukujemy i obalamy mity, dotyczące zdrowia i dbania o siebie. Wierzymy, że tylko w ten sposób każda kobieta może cieszyć się pełnią kobiecości na wszystkich etapach swojego życia.

Nasza misja

Infemini to przede wszystkim profesjonalna opieka medyczna obejmująca usługi ginekologów, radiologów, psychologów oraz innych specjalistów, którzy mają za zadanie zadbać o zdrowie kobiety w sposób holistyczny. Naszą największą troską i założeniem jest to, aby żadna kobieta nie wyszła od nas z poczuciem bezradności.

W Infemini lubimy ludzi i szanujemy siebie nawzajem – nie oceniamy i nie wyrażamy krytyki. Do nas nie przychodzi się na wizyty, ale na spotkanie z drugim człowiekiem – specjalistą, lekarzem, wspólnotą kobiet. Infemini to przestrzeń, w której kobiety mogą czuć się swobodnie i czerpać nieskończoną radość ze swojej kobiecości.

Fachowość i empatia są dla nas tak samo ważne

U nas wizyta to spotkanie z lekarzem, który jest przede wszystkim drugim człowiekiem

Tworzymy przestrzeń, w której chcemy przede wszystkim dobrze się czuć

Chcemy, aby Infemini było miejscem, wokół którego będzie tworzyła się społeczność kobiet

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.