fbpx

Miłosz Jastrzębski

Gastrolog

Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, z którym związany byłem przez ponad 10 lat.

Specjalizację z gastroenterologii uzyskałem w Klinice Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM, gdzie realizowałem pracę doktorską w temacie czynnościowych zaburzeń jelit. Przez rok studiowałem w Hiszpanii, na Uniwersytecie w Alcala de Henares, w ramach stypendium LLP-Erasmus.

Zajmuję się leczeniem chorób przewodu pokarmowego, wątroby oraz trzustki.

W codziennej praktyce skupiam się na jak najlepszej atmosferze w gabinecie oraz dobrym kontakcie z pacjentem. Uważam, że na skuteczne leczenie składa się nie tylko właściwa terapia, ale także jasne wyjaśnienie istoty zgłaszanego problemu.

W trakcie pracy na oddziale realizowałem ponadto swoją pasję dydaktyczną prowadząc zajęcia dla studentów VI roku kierunku lekarskiego WUM.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.