fbpx

Michał Budzik

Położnictwo i Ginekologia, USG piersi

dr n. med. i n. o zdrowiu, ginekolog-położnik, ultrasonografista

Ukończyłem studia na kierunku lekarskim na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Uniwersytecie Karola w Pradze.

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie położnictwa i ginekologii rozpocząłem w Klinice Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa CMKP w Szpitalu im. Prof. W. Orłowskiego, ośrodku III stopnia referencyjności. Obecnie specjalizację odbywam w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej WUM w Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie, przy ul. Karowej 2.

Stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w krajowych oraz zagranicznych szkoleniach i konferencjach z zakresu położnictwa, perinatologii, ginekologii oraz onkologii.

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą przede wszystkim patologii ciąży, zastosowania małoinwazyjnych technik zabiegowych w ginekologii oraz profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów ze szczególnym uwzględnieniem nowotworów układu rozrodczego i piersi.

Posiadam Certyfikat nr 102/2021 Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników postępowania zgodnego z aktualną wiedzą ginekologiczno-położniczą oraz liczne certyfikaty potwierdzające umiejętności w zakresie ultrasonografii w położnictwie i ginekologii. Posiadam aktualną licencję FMF (ID: 228263) w zakresie USG I trymestru ciąży, oceny szyjki macicy, predykcji preeklampsji i badań dopplerowskich w ciąży, certyfikat diagnostyki ultrasonograficznej gruczołu piersiowego Sekcji Ultrasonografii oraz Sekcji Senologicznej Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników nr 17/2021, certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii nr 275/2021 oraz certyfikat IOTA (International Ovarian Tumour Analysis) oceny zmian przydatków.

W ramach rozwijania swoich zainteresowań ukończyłem studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego i bioetyki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.