Marta Łachacz

Seksuologia

coach intymności i seksualności, seksuolog

Na co dzień pomagam zarówno kobietom jak i mężczyznom poprawić życie erotyczne i pokonać związane z nim bariery. Podczas terapii dotykam takich obszarów jak: partnerstwo, relacje, związki, odkrywanie własnej tożsamości seksualnej. Moim priorytetem jest stworzenie atmosfery wzajemnego zaufania, intymności i bezpieczeństwa, co pozwala otwarcie rozmawiać o trudnościach osób poszukujących wsparcia i pomocy. Pracuję w nurcie pozytywnej seksualności, która promuje podejmowanie aktywności seksualnych świadomie, odpowiedzialnie i zgodnie oraz z poszanowaniem granic i zdrowia partnera.

Fascynuje mnie wpływ kultury, tradycji, religii, przekonań czy narzuconych norm społecznych na kształtowanie się ludzkiej seksualności na każdym etapie życia; oraz jak wpływa to na budowanie relacji, samoakceptację, zrozumienie i wyrażanie własnych potrzeb.

Ukończyłam studia podyplomowe na SWPS-kierunek: Seksuologia Praktyczna. Certyfikuje się na sex coach’a w amerykańskiej instytucji Sex Coach U edukującej sex coach’ów na całym świecie. Posiadam certyfikat doradcy okołotestowego w zakresie HIV/AIDS sygnowany przez Krajowe Centrum ds. AIDS. Na co dzień współpracuje także jako koordynator scen intymnych na planach filmowych.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.