fbpx

Marta Łachacz

Seksuologia

coach intymności i seksualności, seksuolog

Na co dzień pomagam zarówno kobietom jak i mężczyznom poprawić życie erotyczne i pokonać związane z nim bariery. Podczas terapii dotykam takich obszarów jak: partnerstwo, relacje, związki, odkrywanie własnej tożsamości seksualnej. Moim priorytetem jest stworzenie atmosfery wzajemnego zaufania, intymności i bezpieczeństwa, co pozwala otwarcie rozmawiać o trudnościach osób poszukujących wsparcia i pomocy. Pracuję w nurcie pozytywnej seksualności, która promuje podejmowanie aktywności seksualnych świadomie, odpowiedzialnie i zgodnie oraz z poszanowaniem granic i zdrowia partnera.

Fascynuje mnie wpływ kultury, tradycji, religii, przekonań czy narzuconych norm społecznych na kształtowanie się ludzkiej seksualności na każdym etapie życia; oraz jak wpływa to na budowanie relacji, samoakceptację, zrozumienie i wyrażanie własnych potrzeb.

Ukończyłam studia podyplomowe na SWPS, kierunek Seksuologia Praktyczna. Posiadam certyfikat sex coach’a wydany przez amerykańską instytucję Sex Coach U edukującą sex coach’ów na całym świecie. Jestem również certyfikowanym doradcą okołotestowym w zakresie HIV/AIDS sygnowanym przez Krajowe Centrum ds. AIDS.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.