fbpx

Malwina Nowakowska

Psychiatria

Specjalista Psychiatrii

Jestem Lekarzem Specjalistą Psychiatrii. Praca lekarza to nie tylko mój zawód, ale również satysfakcja z pomagania pacjentom. Co miesiąc w swojej praktyce pomagam wielu pacjentom z różnymi problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym.

Pracowałam w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, w Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu, w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie. Posiadam doświadczenie w pracy ambulatoryjnej z pacjentami.

Jestem współautorką artykułów naukowych wydawanych w międzynarodowych czasopismach. Prowadziłam zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego WUM. Na co dzień współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji. Doszkalam się biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach krajowych oraz zagranicznych.

Konsultuję pacjentów w językach: polski, angielski, hiszpański.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.