fbpx

Małgorzata Rydzewska

Psychiatria

Specjalizuję się m.in. w leczeniu depresji, bezsenności, nerwic, lęku.

Jestem lekarzem psychiatrą osób dorosłych. Doświadczenie w pracy z Pacjentami zdobywam od 2018 roku m. in. na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wolskiego w Warszawie oraz na Oddziale V Ogólnopsychiatrycznym Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie.

Specjalizuje się w: -Diagnostyce i leczeniu zaburzeń depresyjnych i lękowych, -Diagnostyce i leczeniu zaburzeń nerwicowym, związanych ze stresem, -Diagnostyce i leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej, -Diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychotycznych, schizofrenii, -Diagnostyce i leczeniu zaburzeń pamięci, zaburzeń psychicznych w wieku podeszłym, -Diagnostyce i leczeniu zaburzeń snu, -Diagnostyce i leczeniu zaburzeń osobowości.

W każdym miesiącu zgłasza się do mnie kilkudziesięciu Pacjentów z różnymi problemami związanymi z ich samopoczuciem i zdrowiem psychicznym.

Stale współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, tak aby pomóc każdemu pacjentowi jak najlepiej. Swoją wiedzę wzbogacam udziałem w konferencjach psychiatrycznych.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.