fbpx

Krzysztof Kobryń

Radiologia

Radiolog

Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i od początku pracy zawodowej związany z II Zakładem Radiologii Klinicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przy ul. Banacha 1A.

Odbyłem staże zagraniczne, dwukrotnie w King’s College Hospital w Londynie oraz Hammamatsu University School of Medicine w Japonii, realizując swoje zainteresowania z dziedziny diagnostyki obrazowej w chorobach wątroby.

Ukończyłem kursy z zakresu ultrasonografii jamy brzusznej w kontekście chorób nowotworowych oraz ultrasonografii tarczycy. Posiadam certyfikat umiejętności w zakresie ultrasonografii ogólnej wydany przez Polskie Lekarskie Towarzystwo Radiologiczne.

Jestem autorem i współautorem licznych publikacji naukowych w czasopismach o zasięgu międzynarodowym. Charakteryzuję się szczególną starannością oraz dokładnością w wykonywaniu badań ultrasonograficznych. Nieustannie poszerzam swoje umiejętności z zakresu diagnostyki obrazowej uczestnicząc w szkoleniach i kongresach, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.