fbpx

Katarzyna Czekaj

Ginekologia i położnictwo

Lekarz specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa

W praktyce ambulatoryjnej opiekuję się kobietami w ciąży, a także pacjentkami ze schorzeniami ginekologicznymi (kwalifikacje do zabiegów, leczenie zachowawcze). Wykonując kolposkopię wraz z biopsją kompleksowo prowadzę opiekę nad kobietą z nieprawidłowym wynikiem przesiewowej cytologii lub innymi schorzeniami szyjki macicy. Udzielam poradnictwa antykoncepcyjnego. Zwracam szczególną uwagę na indywidualnie podejście do pacjentki i jej poczucie bezpieczeństwa.

Ukończyłam Warszawską Akademię Medyczną. Obecnie jako specjalista ginekolog-położnik zawodowo związana jestem ze Szpitalem Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej oraz kolposkopowej. Posiadam certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Certyfikat Umiejętności Kolposkopowych PTKiPSM.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.