fbpx

Katarzyna Cholewińska (Słoboda)

Radiologia

Lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii

Mam świadomość, jak ważne jest dla moich pacjentek poczucie bezpieczeństwa, tym bardziej w trakcie badania, kiedy czekają w niepewności na jego wyniki. Przeżywam te emocje wspólnie z kobietami, które przychodzą do mnie po pomoc i profesjonalną opiekę. Dbam o to, aby pacjentka była dobrze poinformowana, a dzięki temu spokojniejsza i w efekcie zadowolona.

Jestem w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Centrum Onkologii im. Marie Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Ukończyłam również studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jestem Członkiem European Society of Radiology oraz Radiological Society of North America.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.