fbpx

Hanna Błaszczyk

Ginekologia i położnictwo

Specjalista ginekologii i położnictwa

Moja praca jest moją największą pasją, a moim powołaniem jest niesienie pomocy innym. Z tego powodu zostałam uczestnikiem 3-miesięcznej misji medycznej w zakresie ginekologii i położnictwa w Kenii oraz Republice Środkowoafrykańskiej.

Uważam, że zdrowa kobiecość to również zdrowe i pełne empatii podejście lekarzy do pacjentek, dzięki któremu kobiety mogą czuć się swobodnie i czerpać radość ze swojej kobiecości.

Na co dzień pracuję w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. Głównymi obszarami moich zainteresowań są ultrasonografia ginekologiczna i położnicza, patologia ciąży i endokrynologia ginekologiczna. Zajmuję się prowadzeniem ciąż fizjologicznych, diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz poradnictwem antykoncepcyjnym. Posiadam certyfikat FMF do wykonywania badań w I trymestrze ciąży i testów PAPPA.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.