fbpx

Filip Nowakowski

Położnictwo i Ginekologia

Specjalista Położnictwa i Ginekologii

Praca lekarza to nie tylko mój zawód, ale również satysfakcja z możliwości pomagania pacjentom. Zależy mi, aby każda pacjentka, która trafi do mojego gabinetu czuła się swobodnie, była objęta kompleksową opieką. W doborze leczenia kieruję się nie tylko oczekiwaniami pacjentki, ale również bezpieczeństwem procedury oraz najnowszą dostępną wiedzą medyczną.

Jestem Specjalistą Położnictwa i Ginekologii oraz starszym asystentem w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA o III stopniu referencyjności.

Pomagam w doborze antykoncepcji, terapii hormonalnej okołomenopauzalnej. Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest okres ciąży. Prowadzę pacjentki w ciążach fizjologicznych, ale również w ciążach wysokiego ryzyka.

Wykonuję drobne zabiegi ginekologiczne w tym założenie wkładek domacicznych, usuwanie zmian, biopsję endometrium, ocenę drożności jajników w gabinecie prywatnym. Dodatkowo w obrębie szpitala odbieram porody, wykonuję operacje laparoskopowe, laparotomie, cięcia cesarskie oraz inne zabiegi.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.