fbpx

Ewa Kurowska

Ginekologia i położnictwo

Ginekolog, położnik

Dr n. med. Ewa Kurowska ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku.

Ma specjalizację II stopnia z ginekologii i położnictwa. Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską dotyczącą leczenia pacjentek z rakiem jajnika. Autorka licznych publikacji w czasopismach branżowych i popularnych, współautorka podręczników z zakresu położnictwa i ginekologii estetycznej. Za pracę naukową wyróżniona Nagrodą Dydaktyczną I stopnia przez Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wykonuje operacje przy zastosowaniu nowoczesnych technik endoskopowych jak również sposobem klasycznym oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej (plastycznej). Prowadzi ciąże, przyjmuje porody, wykonuje cięcia cesarskie dbając przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo Mamy i Dziecka.

Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu ginekologii estetycznej, a w szczególności liftingu pochwy, mezoterapii pochwy i korekty warg sromowych, pod nadzorem światowego specjalisty w ginekologii estetycznej, doktora Ciro Accardo z Mediolanu.

Komfort i bezpieczeństwo Pacjentki i jej dziecka w połączeniu z empatią i profesjonalizmem są wartościami najbardziej cenionymi przez osoby powierzające swoje zdrowie w ręce dr Ewy."

Przyjmuje również pacjentki anglojęzyczne.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.