fbpx

Artur Jakimiuk

Ginekologia i położnictwo, ginekologia onkologiczna

prof. dr hab. n.med. specjalista perinatologii, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, onkologii ginekologicznej, położnictwa i chorób kobiecych

Moje doświadczenie kliniczne, dociekliwość naukowca i praca w ośrodku III stopnia referencyjności, powoduje, że nawet najtrudniejsze i rzadkie przypadki schorzeń pacjentek nie pozwalają mi na pozostawienie kobiety z problemem. Indywidualnie podchodzę do pacjentki, dokładnie analizując każdy przypadek. Poczucie bezpieczeństwa pacjentki i koordynacji jej opieki to moje priorytety .

Na co dzień jestem Kierownikiem Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie Perinatologii dla województwa mazowieckiego, Kierownikiem Zakładu Zdrowia Prokreacyjnego Instytut Matki i Dziecka, Prezesem Warszawskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Wykładam również na polskich i zagranicznych uczelniach, między innymi Akademii Medycznej w Lublinie, University of California Los Angeles oraz Brooklyn Fertility Institute, New York. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Biochemicznego, Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego , Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz International Society of Gynecological Endocrinology.

Oprócz wieloletniej praktyki medycznej mam na swoim koncie wiele osiągnięć naukowych jako kierownik zespołów badawczych oraz autor ponad 100 publikacji naukowych w czołowych czasopismach międzynarodowych, rozdziałach książek i doniesieniach zjazdowych

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.