fbpx

Ameera Ibrahim

Seksuologia

Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta

W swojej pracy duży nacisk kładę na zrozumienie pacjentki i pacjenta poprzez analizę problemu, z którymi przychodzą. Wiem, jak ważne jest zrozumienie własnej seksualności oraz przezwyciężanie frustracji związanych z tą sferą życia. Metody pracy dostosowuję indywidualnie do potrzeb moich pacjentów.

Wspieram osoby, które mają problemy w relacjach partnerskich, w tym awersję seksualną, ale również z kryzysem w związku, bolesnością przy współżyciu lub niemożnością odbycia stosunku seksualnego, przedwczesnym wytryskiem czy zaburzeniami erekcji.

Pomagam także wtedy, kiedy pojawiają się trudności w akceptacji orientacji seksualnej, zaburzenia identyfikacji płciowej czy preferencji seksualnych. Intymność i zaufanie w mojej pracy są kluczowe, dlatego dbam o nie od początku terapii.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.