fbpx

Aleksandra Teterycz

Ginekologia i położnictwo

Specjalista ginekologii i położnictwa

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa. W mojej pracy staram się zapewnić opiekę na najwyższym poziomie każdej pacjentce kierując się aktualną wiedzą medyczną, indywidualnym podejściem i empatią. Towarzyszę kobietom na różnych etapach życia od wizyt profilaktycznych przez prowadzenie ciąży w tym ciąży powikłanej , dobór metod antykoncepcji, schorzenia okresu okołomenopauzalnego, po prewencję, diagnostykę i leczenie nowotworów.

Pracuję w Oddziale Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Św Rodziny przy ul Madalińskiego w Warszawie, gdzie wykonujemy pełen zakres operacji w schorzeniach ginekologicznych stawiając na sposoby małoinwazyjne.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Regularnie rozszerzam swoją wiedzę na licznych kursach i konferencjach. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy uprawniający do wykonywania badania kolposkopowego.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.