fbpx

Aleksandra Księżopolska

Ginekologia i położnictwo

Specjalista Położnictwa i Ginekologii

Towarzyszę kobietom na wielu etapach życia – począwszy od wizyt profilaktycznych po te skupiające się na zdrowiu, przez dobór antykoncepcji, prowadzenie ciąży, opiekę poporodową, aż do okresu przekwitania i odkrywania kobiecości na nowo.

Jestem specjalistą położnictwa i ginekologii. Pracowałam w szpitalu im. prof. Witolda Orłowskiego przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie, a wcześniej zdobywałam doświadczenie w szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dzięki stypendiom w USA - Cincinnati Children’s Hospital i przychodni w Mason, Ohio oraz we Francji - Univeristé Bordeaux - Segalen, mogę przyjmować pacjentki mówiące po angielsku i francusku.

Posiadam certyfikat FMF do wykonywania badań w I trymestrze ciąży i testu PAPPA, certyfikat USG PTGIP oraz certyfikat IOTA. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.