fbpx

Olga Starczewska

Internista

Lekarz rezydent chorób wewnętrznych

Zdaję sobie sprawę jak ważne jest zapobieganie chorobom, dlatego w mojej pracy dużą wagę przykładam do zidentyfikowania czynników ryzyka i wdrożenia działań profilaktycznych lub farmakoterapii. Domeną specjalizacji z chorób wewnętrznych jest holistyczne i równocześnie indywidualne podejście do każdego pacjenta, dlatego w kontakcie z pacjentem stawiam na pełny zrozumienia dialog.

Na co dzień pracuję w Szpitalu Grochowskim gdzie zajmuję się diagnostyką w zakresie chorób serca, płuc, przewodu pokarmowego, nerek, gruczołów endokrynnych oraz chorób reumatycznych i hematologicznych, a także leczeniem przewlekle chorych w okresie zaostrzenia.

Ukończyłam kurs kwalifikacji do szczepień ochronnych oraz szkolenie z zakresu diagnostyki i leczenia zespołu uzależnienia od tytoniu. Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.