fbpx

Kinga Kuśmierczuk

Ginekologia i położnictwo

W trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa.

Jestem lekarzem specjalizującym się w dziedzinie ginekologii i położnictwa, a moją misją jest zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej kobietom w różnych etapach ich życia.

Na co dzień pracuję w Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Rozrodczości Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne z położnictwa i ginekologii.

Specjalizuję się w leczeniu chorób ginekologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem okresu dojrzewania i okresu okołomenopauzalnego, gdy kobiety doświadczają różnorodnych zmian hormonalnych i zdrowotnych. Do moich zainteresowań należy również ultrasonografia ginekologiczna i położnicza oraz prowadzenie ciąż fizjologicznych.

Dzięki pracy w wielospecjalistycznym ośrodku o najwyższym stopniu referencyjności, mam możliwość zapewnienia moim Pacjentkom kompleksowej opieki medycznej, co pozwala mi w pełni sprostać potrzebom pacjentek wymagających najbardziej zaawansowanej opieki.

Dodatkowo, pasjonuje mnie ginekologia estetyczna, która pozwala mi pomagać kobietom w poprawie ich samopoczucia i pewności siebie. Moje usługi w tej dziedzinie obejmują szeroki zakres zabiegów, które mogą być pomocne dla kobiet pragnących poprawić wygląd intymny, zmniejszyć dyskomfort związany z niektórymi problemami estetycznymi, oraz przywrócić pewność siebie i komfort w życiu seksualnym.

W trakcie trwania mojej specjalizacji staram się stale podwyższać swoje kompetencje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, konferencjach oraz kongresach międzynarodowych skąd pozyskuje najbardziej aktualną wiedzę medyczną.

Moje podejście opiera się na szacunku, dyskrecji, empatii oraz trosce o dobro moich pacjentek, zapewniając im komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas każdej wizyty.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.