fbpx

Elżbieta Zarychta​

Ginekologia, ginekologia dziecięca

Lekarz w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa

W ramach mojej pracy pomagam kobietom na różnych etapach życia. Zajmuję się każdą formą wsparcia – od dobrania środków antykoncepcyjnych, leczenia zaburzeń miesiączkowania po prowadzenie ciąż fizjologicznych oraz leczenie niepłodności. Szczególną opieką staram się otoczyć najmłodsze pacjentki – przyjmuję dzieci już od pierwszego miesiąca życia. Na co dzień zajmuję się problemami dziewczynek, nastolatek i młodych kobiet.

Obecnie pracuję w Szpitalu Bielańskim. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE). Posiadam certyfikat USG PTGiP do wykonywania badań ultrasonograficznych oraz certyfikat FMF. Zdobywałam wykształcenie w Polsce i za granicą, dzięki czemu mogę udzielać konsultacji ginekologicznych w języku angielskim i niemieckim.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.