fbpx

Dorota Wakuła

Endokrynologia

Lekarz specjalista endokrynologii i chorób wewnętrznych

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Słucham uważnie, odpowiadam szczegółowo na pytania i wyjaśniam wątpliwości. W trakcie spotkania wspólnie ustalamy plan działania. Uważam, że bardzo ważny jest zdrowy styl życia, ponieważ ma ogromny wpływ na funkcjonowanie układu endokrynologicznego i nasze zdrowie oraz samopoczucie. Przywiązuję dużą wagę do edukacji pacjenta: zarówno w zakresie farmakoterapii jak i diety oraz aktywności fizycznych.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób endokrynologicznych: szczególnie tarczycy, przytarczyc, przysadki, nadnerczy, zaburzeń miesiączkowania oraz zaburzeń metabolicznych: insulinooporności, otyłości. Wykonuję badanie USG tarczycy.

Doświadczenie zdobywałam w Klinice Endokrynologii Szpitala Klinicznego przy ulicy Banacha 1A oraz w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Szpitala MSW w Warszawie, gdzie na stanowisku Starszego Asystenta zajmowałam się diagnostyką i leczeniem pacjentów z chorobami endokrynologicznymi. Od ponad pięciu lat pracuję w przychodniach specjalistycznych udzielając konsultacji endokrynologicznych, wykonując USG tarczycy i uczestnicząc w biopsjach cienkoigłowych tarczycy. Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.