fbpx

Barbara Malek

Ginekologia i położnictwo

Ginekolog, położnik w trakcie specjalizacji

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyłam w 2020 roku. Od 2022 roku pracuję w Szpitalu Bielańskim, gdzie jestem w trakcie rezydentury z Położnictwa i ginekologii.

Praca w szpitalu wieloprofilowym na oddziale o trzecim, najwyższym stopniu referencyjności, daje mi możliwość zgłębiania wiedzy w oparciu o najtrudniejsze przypadki kliniczne. Ponadto pracuję w Poradni ginekologiczno-położniczej SZPZLO Warszawa-Wawer. Pozwala mi to na długoterminową kontynuację opieki nad pacjentką, od profilaktyki przez obserwację w trybie ambulatoryjnym aż do leczenia szpitalnego w Oddziale i opieki pohospitalizacyjnej. Uważam, że znajomość pacjentki, jej potrzeb i oczekiwań jest kluczem do najwyższej jakości opieki zdrowotnej.

Duży nacisk kładę na edukację pacjentki i informacje o tym, co dzieje się z jej ciałem, dlaczego tak się dzieje oraz czego może się spodziewać. Bardzo ważna jest dla mnie autonomia pacjentki. Podczas konsultacji staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń. Wiem, jak stresująca może być wizyta ginekologiczna.

Pracuję w języku polskim oraz angielskim.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.