fbpx

Katarzyna Wójcik

Flebologia, Diabetologia

Specjalista fleboligii i diabetologii

Podchodzę do pacjentów indywidualnie, słucham ich potrzeb i wątpliwości żeby znaleźć rozwiązanie najlepiej dostosowane do każdej osoby. Ogromną wagę przykładam do profilaktyki i edukacji oraz propagowania zdrowego stylu.

Flebologia czyli diagnostyka i leczenie chorób żylnych, głównie kończyn dolnych i miednicy mniejszej oraz diagnostyka obrzęków to moja pasja.

Dodatkowo zajmuję się leczeniem wszystkich typów cukrzycy, stanów przedcukrzycowych oraz otyłości. Jestem członkiem PTD (Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego) Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia, certyfikowanym lekarzem PTBO (Polskiego Towarzystwa Badań nad otyłością)

Jestem w trakcie specjalizacji z diabetologii w UCK WUM, Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem mocno zaangażowana w badania kliniczne i działalność naukowa.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.