fbpx

Wojciech J. Falęcki

Położnictwo i Ginekologia

Specjalista Położnictwa i Ginekologii

Specjalista położnictwa i ginekologii, magister fizjoterapii, Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz European Society of Gynaecological Oncology, nauczyciel akademicki.

Asystent dydaktyczny w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Pl. Starynkiewicza 1/3.

Główne zainteresowania kliniczne: ciąża o przebiegu fizjologicznym, aktywność fizyczna w ciąży, preeklampsja, zaburzenia wzrastania płodu. Konsultacje w zakresie: prowadzenie ciąży, patologia ciąży, ginekologa, profilaktyka nowotworowa, badania USG w ginekologii i położnictwie.

Doktor Falęcki od kilku lat czynnie edukuje w mediach społecznościowych. Pokazuje „ludzką” stronę pracy lekarza, dzieli się wiedzą medyczną, ze szczególnym naciskiem na działania profilaktyczne. W internecie wiedzę medyczną przemyca ubierając ją w ciekawe anegdoty z życia wzięte, a w gabinecie trudne tematy potrafi ująć w proste i zrozumiałe słowa. Swoja otwartością zjednuje sobie zaufanie pacjentek, przykłada ogromną wagę do rzetelnej i profesjonalnej opieki medycznej.

W wolnych chwilach śpiewa i gra na pianinie głównie utwory mistrza Franka Sinatry.

Konsultuje również w języku angielskim.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.