fbpx

Urszula Jastrzębska

Ginekologia i położnictwo

Lekarz specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa

Zajmuję się kompleksową diagnostyką ginekologiczno-położniczą, poradnictwem w zakresie antykoncepcji, zaburzeń miesiączkowania, menopauzy, profilaktyki nowotworów narządu rodnego. Wykonuję badania USG i prowadzę ciąże, w tym ciąże wysokiego ryzyka.

Medycyna jest moim powołaniem i pasją. Cenię moją pracę bo codziennie dostarcza mi nowych wyzwań, a także daje wiele satysfakcji. Jako kobieta i jako lekarz wiem jak ważne jest poczucie komfortu psychicznego w kontakcie z ginekologiem. Dlatego dbam o to, by wizyty w moim gabinecie nie wiązały się ze stresem.

Na co dzień pracuję w oddziale ginekologii Szpitala Powiatowego w Otwocku, gdzie zajmuję się leczeniem operacyjnym schorzeń ginekologicznych. Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, a następnie w Szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego.

Stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Poza ginekologią interesuję się medycyną w krajach rozwijających się. W 2009 r. pracowałam jako lekarz w placówce misyjnej w Gwatemali.

Mówię po angielsku, włosku i hiszpańsku.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.