fbpx

Nannette Sierant

Dietetyka

Dietetyk kliniczny, specjalista dietoterapii par, płodności, ciąży i karmienia piersią

W ramach mojej pracy pomagam kobietom, mężczyznom oraz parom w poprawie zdrowia oraz samopoczucia poprzez odpowiednio dobrany sposób odżywiania. Wspieram osoby, które borykają się ze schorzeniami dietozależnymi jak również tych, którzy chcą poprawić swoje nawyki a nie wiedzą w jaki sposób to osiągnąć.

Na co dzień pokazuję, że odżywianie ma znaczenie na każdym etapie naszego życia, a codzienne wybory żywieniowe mają wpływ nie tylko na nasze zdrowie i samopoczucie, ale także na naszą planetę. Uczę jak krok po kroku wprowadzać zmiany tak aby smacznie i bez wyrzeczeń osiągnąć wymarzony cel.

Ukończyłam Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku Dietetyka. Uczestniczyłam w licznych kursach i konferencjach poszerzających moją wiedzę w dziedzinie żywienia kobiet w ciąży i karmiących piersią a także m.in. z zakresu diety przeciwzapalnej, wegetariańskiej, wegańskiej jak również diety dla płodności.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.