fbpx

Marzena Sekuła

Psychodietetyka i psychoterapia

Psycholog, psychodietetyk, psychoterapeuta (w procesie certyfikacji)

Naukowo i terapeutycznie zajmuję się psychologią zdrowia. Pracuję z pacjentami cierpiącymi na otyłość oraz z osobami, które mają trudność w osiągnięciu zdrowej i satysfakcjonującej masy ciała. Na trudności Pacjenta patrzę holistycznie. W pracy wykorzystuję wiedzę i doświadczenie z obszaru psychologii, fizjoterapii oraz dietetyki. Prowadzę kompleksową terapię nadwagi i otyłości, terapię zaburzeń odżywiania oraz przygotowuję pacjentów do chirurgicznego leczenia otyłości olbrzymiej. Prowadzę badania nad psychologicznymi mechanizmami regulacji zachowań żywieniowych u osób chorujących na otyłość olbrzymią.

Jako psycholog i psychoterapeuta konsultuję osoby dorosłe, dzieci i młodzież z problemami żywieniowymi, kwalifikuję do operacji bariatrycznej oraz prowadzę psychoterapię indywidualną.

Jestem doktorantką na Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Posiadam tytuły magistra psychologii oraz fizjoterapii.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.