fbpx

Marta Szajnik

Ginekologia i położnictwo

Lekarz specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa

Jako lekarzowi, a przede wszystkim kobiecie, zależy mi na profesjonalnej i holistycznej opiece nad zdrowiem kobiet w każdym wieku i na różnych etapach życia.

Pracuję w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny. Istotną częścią mojej działalności klinicznej jest opieka przedciążowa, prowadzenie ciąży oraz opieka popołogowa. Dodatkowo moja specjalizacja skupia się wokół ginekologicznego leczenia zachowawczego i operacyjnego, a także endokrynologii ginekologicznej i medycyny rozrodu.

Prowadzę działalność naukową. Byłam kierownikiem i głównym wykonawcą kilku grantów badawczych. Dzięki 3-letniemu stypendium w USA na Uniwersytecie w Pittsburghu (Pennsylvania) miałam okazję współpracować z lekarzami i naukowcami z amerykańskich ośrodków badawczych i klinik.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.