fbpx

Leszek Gmyrek

Ginekologia i położnictwo, ginekologia onkologiczna

Doktor nauk medycznych w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii onkologicznej

W mojej pracy najbardziej cenię możliwość edukacji i profesjonalnej opieki zdrowotnej kobiet na każdym etapie ich życia. Wiem, jak ważne jest poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas spotkania z lekarzem, dlatego staram się podejść do każdego tematu kompleksowo.

Jestem ordynatorem oddziału ginekologii i położnictwa w szpitalu powiatowym przy ul. Batorego w Otwocku, wcześniej zaś byłem Kierownikiem Oddziału Ginekologii w Szpitalu im. Św. Rodziny. Od wielu lat skupiam się na edukowaniu młodego pokolenia lekarzy, przez co wspólnie możemy podnieść poziom świadczenia usług medycznych w naszym kraju. Jestem również członkiem Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej. Posiadam certyfikaty USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz FMF.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.