Katarzyna Jankowska

Endokrynologia

Dr n.med., specjalista chorób wewnętrznych, specjalista endokrynologii, specjalista andrologii klinicznej EAA i PTA, obecnie w trakcie specjalizacji z immunologii klinicznej.

Moim głównym obszarem zainteresowań jest diagnostyka i przyczynowe leczenie niepłodności kobiet i mężczyzn, zwłaszcza aspekty endokrynologiczne i immunologiczne a także edukacja lekarzy i społeczeństwa w zakresie wpływu czynników środowiskowych na zdrowie i płodność (tzw. endocrine disruptors).

Jestem adiunktem w Klinice Endokrynologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego (CMKP) w Szpitalu Bielańskim w Warszawie jak również wykładowcą i kierownikiem naukowym kursów specjalizacyjnych i atestacyjnych dla lekarzy specjalizujących się w endokrynologii, położnictwie i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej. Posiadam certyfikat PTU do wykonywania USG tarczycy.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.