fbpx

Katarzyna Hanus-Durlej

Ginekologia i położnictwo

Lekarz w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa

W swojej pracy skupiam się na połączeniu wiedzy pochodzącej z najnowszych rekomendacji medycznych z życzliwością i zrozumieniem indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Cenię podejście holistyczne do problemu, z którym zgłasza się pacjentka.

Swoje szkolenie odbywałam początkowo pod okiem Profesora Dębskiego w Szpitalu Bielańskim, obecnie realizuję specjalizację z położnictwa i ginekologii w Szpitalu im. Prof. Orłowskiego w Warszawie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa (PTGiP), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej (PTGO) oraz Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy (PTK PSM).

Posiadam certyfikat IOTA ultrasonograficznej oceny przydatków. W pracy klinicznej zajmuję się pacjentkami ciężarnymi w ciążach zarówno fizjologicznych, jak i powikłanych, a także pacjentkami ze schorzeniami ginekologicznymi i endokrynologicznymi, zaburzeniami miesiączkowania oraz trudnościami z zajściem w ciążę. Prowadzę również poradnictwo antykoncepcyjne.

Przyjmuję pacjentki w języku polskim i angielskim

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.