fbpx

Elżbieta Rechnio-Nowakowska

Psychologia

Psycholog kliniczny, specjalista opieki nad kobietami w ciąży i połogu

Opiekuję się kobietami w ciąży i w połogu. Towarzyszę im podczas starań o dziecko, wokół porodu, w pierwszych chwilach bycia mamą, a także we wszystkich napotkanych po drodze trudnościach. Jest to szczególny okres w życiu kobiety, w trakcie którego trzeba się zaopiekować także swoimi emocjami i przeżyciami. Dialog ze specjalistą jest źródłem wsparcia ułatwiającym radzenie sobie ze stresem. Dla mnie zdrowa kobiecość to przede wszystkim zdrowe podejście do siebie i swojego ciała całościowo, niezależnie od wieku i etapu w życiu.

Na co dzień pracuję w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny w Warszawie wspierając pacjentów na oddziałach ginekologicznym, położniczym i neonatologicznym oraz jako wykładowca w Szkole Rodzenia przygotowując oboje rodziców do porodu i nowej roli.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.