fbpx

Ewa Kamińska-El-Hassan

Doradca Laktacyjny

Dr n. o zdr. Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, Dietetyk

Rodzicielstwo to najpiękniejsza i najtrudniejsza rola. W obliczu wielu możliwości i dróg często zarówno przyszłe Mamy jak i przyszli Ojcowie stają przed dylematami, którą ścieżkę wybrać. Dlatego jestem tu dla Was. By służyć Wam swoją wiedzą, doświadczeniem i wsparciem, aby przygotować Was do roli rodziców, rozwiać wątpliwości i oswoić z nieznanym.

Zawodowo zajmuję się edukacją, zarówno tą akademicką jako wykładowca, jak i ogólną w szkołach rodzenia, na wizytach patronażowych oraz w poradni. Od 2016 roku pracuję w Klinice Położnictwa i Perinatologii przy ul. Żwirki i Wigury wspierając rodziców w ich pierwszych chwilach z dzieckiem, wzmacniając ich kompetencje w opiece nad dzieckiem, rozwiązując problemy, szczególnie laktacyjne.

Jako Doradca Laktacyjny zajmuję się diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów laktacyjnych. Ważnym dla mnie aspektem pracy jest objęcie opieką całej rodziny, zarówno w relacji Mama-Dziecko jak i Dziecko-rodzina.

Poznaj pozostałych lekarzy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.